Festival mimořádných projektů

Doprava

Jak se k nám dostanete?

Kolo
Kolo

Kolo

Připravujeme úschovnu kol před vstupem do areálu.

Pro všechny, kteří chcete přijet na kole, bude připravena úschovna kol. Úschovnu provozuje Kola pro Afriku. 

Úschova kol bude zdarma.

KOFOLA Vlak
KOFOLA Vlak

KOFOLA Vlak

Speciální KOFOLA vlak z Krnova a zpět

Vlak jede každý festivalový den (čtvrtek, pátek, sobota) dle následujícího jízdního řádu:

Krnov-Opava-Hlučín

StaniceOdjezd
Krnov
15:41
Krnov-Cvilín
15:45
Úvalno
15:52
Skrochovice
16:00
Holasovice
16:04
Vávrovice
16:09
Opava západ
16:16
Opava východ
16:21
Hlučín vlakové nádraží
16:53

Hlučín-Opava-Krnov

Autobus, ať nemusíte jít tak daleko, bude vyjíždět ze zastávky Hlučín, štěrkovny na Hlučín vlakové nádraží každý den v 00:45.

StaniceOdjezd
Hlučín vlakové nádraží
1:00
Dolní Benešov1:09
Kravaře ve Slezsku1:19
Opava východ
1:30
Opava západ
1:41
Krnov-Cvilín
2:01
Krnov
2:05

Tyto spoje jsou vypravovány za podpory Statutárního města Opava.

Autobusy
Autobusy

Autobusy


Speciální autobusové linky festivalu

Tyto spoje jezdí nad rámec běžného jízdního řádu. Spoje budou zavedeny i v online jízdních řádech dopravce KODIS. Spoje jsou zpoplatněny dle platného ceníku dopravce.

Čtvrtek

Linka č.
Čas
Ze zastávky
Směr
290
0:40
Hlučín, štěrkovny
Hať (přes Hlučín AN)
282
0:40
Hlučín, štěrkovny
Píšť (přes Hlučín AN)
281
0:45
Hlučín, štěrkovny
Kobeřice (přes Hlučín AN)
292
0:45
Hlučín, štěrkovny
Chuchelná (přes Hlučín AN)
290
1:20, 1:25, 1:30, 1:35
Hlučín, autobusové nádraží
Ostrava, Přívoz, sad B. Němcové

Linka č. 75 bude v čase od cca 17:00 do 23:00 posílena speciálními spoji s odjezdem vždy cca 5 minut před pravidelným odjezdem.
Extra bude vypravena linka č. 75 ze zastávky Hlučín, štěrkovny v 01:00.


Pátek a Sobota

Linka č.
Čas
Ze zastávky
Směr
290
0:40, 2:05
Hlučín, štěrkovny
Hať (přes Hlučín AN)
282
0:40, 2:10
Hlučín, štěrkovny
Píšť (přes Hlučín AN)
281
0:45, 2:15
Hlučín, štěrkovny
Kobeřice (přes Hlučín AN)
292
0:45, 2:20
Hlučín, štěrkovny
Chuchelná (přes Hlučín AN)
290
1:20, 1:25, 1:30, 1:35
Hlučín, autobusové nádraží
Ostrava, Přívoz, sad B. Němcové

Linka č. 75 bude v čase cca od 17:00 do 23:00 (v sobotu 12:00 - 23:00) posílena speciálními spoji s odjezdem vždy cca 5 minut před pravidelným odjezdem.
Extra bude vypravena linka č. 75 ze zastávky Hlučín, štěrkovny v 01:00 a 1:45.

Spoje linek 281, 282, 290 a 292 budou na LED panelech autobusů označeny číslem 75 s dovětkem, že spoj z autobusového nádraží dále pokračuje jako linka č. 290 směr Hať resp. analogicky u ostatních směrů.

 Auto

Auto

Cena parkování je na všech parkovacích místech jednotná, a to 100 Kč/den/auto.
Na parkovištích dbejte pokynů pořadatelské služby.
Všichni, kdo budete chtít využít služeb KEMPu, prosím parkujte u něj - bude připraveno dopravní značení, podle kterého se bez problému do KEMPu dostanete.

VIP parking je i pro majitele vozidel s oprávněním ZTP, a to ZDARMA.

ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů